Služby

Naše služby

01

Finančné poradenstvo

V dnešnej dobe nie je problém získať úver potrebný pre rozbeh podnikania, získanie hypotéky na stavbu vysnívaného domu alebo financovanie pomocou úveru. Dôležitým aspektom sa stáva správne rozhodnutie o financovaní z externých zdrojov a finančné vzdelanie, ktoré je základom správneho finančného rozhodnutia a tým úspešného podnikania a šťastného života.

Máte problém sa zorientovať v oblasti financií? Uvažujete nad hypotékou, refinancovaním hypotéky alebo znížením splátok hypotéky? Radi Vám poskytneme cenné rady a poradíme vo finančnej oblasti.

02

Účtovné a daňové poradenstvo

Základom každého a hlavne úspešného podnikania je mať všetky dokumenty súvisiace s podnikaním v poriadku. Bezproblémový chod podnikania, takmer neexistuje. Stále sa nájde niečo, čo je potrebné riešiť. Raz sú to problémy s dodávateľmi, inokedy chýbajúce dokumenty, či nové vyhlášky v zákone. Vyhnite sa preto nepríjemným stresujúcim okamžikom s vedením účtovníctva a spoľahnite sa na profesionálov

03

Firemné a zamestnanecké benefity

Ponúkame široké spektrum benefitov pre firmy a zamestnancov, pomocou ktorých zvýšite svoju atraktivitu pre zamestnancov, ale zabazbečíte si väčšiu lojalitu a ochotu pre vás dlhodobo pracovať, čím máte možnosť výrazne znížiť fluktuáciu a znížite náklady pre výber a zaučenie nových zamestnancov.

04

Alternatívne formy investovania

Bitcoin a zlato sú fenomény dnešnej doby pre ich schopnosť uchovávať hodnotu a túto hodnotu v čase zvyšovať. Sporenie do Bitcoinu ale aj do zlata je anonymné a nie je možné vaše investície dohľadať, čo je v dnešnej dome veľmi zaujímavá vlastnosť. 

05

Startupy

Biznisový model je založený na modil software ako služba, pri ktorom mesrtá platia mesačný poplatok až po využití viacrých modulov alebo prekročení limitu zaslaných správ. Výhodou je nepochybne jednoduchosť aplikácie.

06

Poistenie

Poistenie predstavuje efektívnu tvorbu a prerozdeľovanie peňažných fondov, ktoré je vykonávané poisťovňou na základe poistných vzťahov. Poistný vzťah je tvorený na základe poistnej zmluvy medzi poisťovňou a poistníkom. Poisťovňa na základe tejto zmluvy preberá riziko a poistník platí poistné. Pri vzniku poistnej udalosti poisťovňa má povinnosť poskytnúť poistníkovi peňažnú alebo nepeňažnú náhradu škody v súlade s poistnou zmluvou. Poistná udalosť je náhodná udalosť, o ktorej nie je isté, kedy a či vôbec nastane.

07

Všetko pre podnikanie

Podnikaním sa rozumie sústavná činnosť vykonávaná samostatne podnikateľom vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť za účelom dosiahnutia zisku.

Zvažujete založiť vlastné podnikanie, ale obávate sa zložitých dokumentoch súvisiacich s podnikaním? Máte už vlastné podnikanie a začínate sa strácať v zložitých dokumentoch? Časový harmonogram na odovzdanie dokumentov pre štátne úrady Vám nič nehovorí?

Finančný rast s nami

My v spoločnosti Efidas sme tu pre vás,
aby sme vám zabezpečili finančný wellness či ste fyzická osoba alebo podnikateľ.

Prípadové štúdie / úspešné príbehy

Zisk nad rámec očakávaní

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Strecha nad hlavou zachránená

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Na poistom firma ušetrila 3000€

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua