Služby

Naše služby

Finančné poradenstvo

Vybavujete si hypotéku, spotrebný úver alebo hľadáte refinancovanie Vášho úveru? Sme tu pre Vás, aby sme vylepšili Váš ekonomický život.

Investovanie do Bitcoinu a zlata

Zlato a Bitcoin ako fenomén dnešnej doby prinášajú výhodné možnosti ako investovať bezpečne, dlhodobo a anonymne.

Simplicity

Buďte používateľom a investorom zároveň a pomôžte presadiť úspešný slovenský startup.

Finančný prenájom nehnuteľností

Profitujte ako podnikateľ z finančného prenájmu nehnuteľností a ušetrite na odvodoch a ochráňte svoj majetok pred exekúciou.

Sprostredkujeme firemné benefity

Postarajte sa o ochranu zdravia a príjmu vašich zamestnancov, znížte fluktáciu, zaviažte si svojich zamestnancov.

Účtovníctvo

Strácate sa v zložitom vedení účtovníctva a neviete si poradiť? My sa o účtovníctvo postaráme a vy sa venuje rastu úspešného podnikania.

Daňové priznania

Neviete sa v ňom zorientovať? Vypracujeme Vám daňové priznanie a ušetríme Vám nemalé finančné prostriedky.

Všetko pre podnikanie

Ponúkame Vám komplexné vedenie všetkých dokumentov súvisiacich s podnikaním a venujte sa na plno vášmu podkikaniu

Poistenie

Hľadáte to správne poistenie, ale nemôžete ho nájsť? Naše dlhoročné skúsenosti v obore sú zárukou najlepšieho poistenia.

Exekúcie

Poradíme vám ako sa môžete oddlžiť, ako zabrániť exekúcii vášho majetku, pretože dlhy vás vždy skôr či neskôr dobehnú!

01

Finančné poradenstvo

V dnešnej dobe nie je problém získať úver potrebný pre rozbeh podnikania, získanie hypotéky na stavbu vysnívaného domu alebo financovanie pomocou úveru. Dôležitým aspektom sa stáva správne rozhodnutie o financovaní z externých zdrojov a finančné vzdelanie, ktoré je základom správneho finančného rozhodnutia a tým úspešného podnikania a šťastného života.

Máte problém sa zorientovať v oblasti financií? Uvažujete nad hypotékou, refinancovaním hypotéky alebo znížením splátok hypotéky? Radi Vám poskytneme cenné rady a poradíme vo finančnej oblasti.

02

Bitcoin a zlato

Bitcoin a zlato sú fenomény dnešnej doby pre ich schopnosť uchovávať hodnotu a túto hodnotu v čase zvyšovať. Sporenie do Bitcoinu ale aj do zlata je anonymné a nie je možné vaše investície dohľadať, čo je v dnešnej dome veľmi zaujímavá vlastnosť. 

03

Simplicity

Biznisový model je založený na modil software ako služba, pri ktorom mesrtá platia mesačný poplatok až po využití viacrých modulov alebo prekročení limitu zaslaných správ. Výhodou je nepochybne jednoduchosť aplikácie.

Viac ako 10 rokov skúseností vo finančnom sektore

Sledujeme za vás všetky právne zmeny a vyhlašky preto, aby ste nemuseli vy.

04

Finančný prenájom nehnuteľností

Potrebujete ochranu pred exekúciou, ochrana majetku, prípadne výhodné daňové úľavy?
Sprostredkujeme vám finančný prenájom nehnuteľností a uvedieme vám nové možnosti a výhody, na ktorých môžete vy ako podnikateľ profitovať. 

05

Firemné a zamestnanecké benefity

Ponúkame široké spektrum benefitov pre firmy a zamestnancov, pomocou ktorých zvýšite svoju atraktivitu pre zamestnancov, ale zabazbečíte si väčšiu lojalitu a ochotu pre vás dlhodobo pracovať, čím máte možnosť výrazne znížiť fluktuáciu a znížite náklady pre výber a zaučenie nových zamestnancov.

06

Účtovníctvo

Základom každého a hlavne úspešného podnikania je mať všetky dokumenty súvisiace s podnikaním v poriadku. Bezproblémový chod podnikania, takmer neexistuje. Stále sa nájde niečo, čo je potrebné riešiť. Raz sú to problémy s dodávateľmi, inokedy chýbajúce dokumenty, či nové vyhlášky v zákone. Vyhnite sa preto nepríjemným stresujúcim okamžikom s vedením účtovníctva a spoľahnite sa na profesionálov

07

Daňové priznania

Daňové priznanie k dani z príjmov za zdaňovacie obdobie 2021 je povinný podať daňovník, ak jeho celkové zdaniteľné príjmy dosiahnuté v roku 2021 presiahli sumu 2255,72 eura. Do celkových zdaniteľných príjmov sa zahrňuje akýkoľvek dosiahnutý príjem, ktorý je predmetom dane a nie je od dane z príjmov oslobodený. Do celkových zdaniteľných príjmov sa zahrňuje aj príjem dosiahnutý zo zdrojov v zahraničí, ak sa jedná o daňovníka s neobmedzenou daňovou povinnosťou (t.j. daňovníka, ktorý má na území SR trvalý pobyt, alebo ktorý sa na území SR zdržuje viac ako 183 dní v kalendárnom roku).

Viac ako 10 rokov skúseností vo finančnom sektore

Sledujeme za vás všetky právne zmeny a vyhlašky preto, aby ste nemuseli vy.

08

Všetko pre podnikanie

Podnikaním sa rozumie sústavná činnosť vykonávaná samostatne podnikateľom vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť za účelom dosiahnutia zisku.

Zvažujete založiť vlastné podnikanie, ale obávate sa zložitých dokumentoch súvisiacich s podnikaním? Máte už vlastné podnikanie a začínate sa strácať v zložitých dokumentoch? Časový harmonogram na odovzdanie dokumentov pre štátne úrady Vám nič nehovorí?

09

Poistenie

Poistenie predstavuje efektívnu tvorbu a prerozdeľovanie peňažných fondov, ktoré je vykonávané poisťovňou na základe poistných vzťahov. Poistný vzťah je tvorený na základe poistnej zmluvy medzi poisťovňou a poistníkom. Poisťovňa na základe tejto zmluvy preberá riziko a poistník platí poistné. Pri vzniku poistnej udalosti poisťovňa má povinnosť poskytnúť poistníkovi peňažnú alebo nepeňažnú náhradu škody v súlade s poistnou zmluvou. Poistná udalosť je náhodná udalosť, o ktorej nie je isté, kedy a či vôbec nastane.

10

Exekúcie

Poradíme vám ako sa môžete oddlžiť, ako zabrániť exekúcii vášho majetku
Nezabudnite: Dlhy vás vždy skôr či neskôr dobehnú! Neschovávajte sa pred nimi, ale riešte ich. Ked vám skutočne zaklopú na dvere budete musieť zaplatiť všetky dlžné čiastky, ale aj penále, pokuty, odmeny exekútorovi a dalšie poplatky, ktorým sa môžete vyhnúť-riešením vášho problému včas.

Finančný rast s nami

My v spoločnosti Efidas sme tu pre vás,
aby sme vám zabezpečili finančný wellness či ste fyzická osoba alebo podnikateľ.

Prípadové štúdie / úspešné príbehy

Zisk nad rámec očakávaní

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Strecha nad hlavou zachránená

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Na poistom firma ušetrila 3000€

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua