Simplicity

Simplicity

Aplikácia na komunikáciu samospráv s občanmi inak

Mestá doteraz využívali veľa neefektívnych kanálov prepojenia s obyvateľmi. Tak vznikol nápad na Simplicity. Aplikácia prepája samosprávy, teda mestá a obce, s ich obyvateľmi bez tradičného použitia sietí či e-mailov. Mestá a obce majú prístup k tvorbe obsahu pre aplikáciu a používatelia si ju jednoducho stiahnu do smartónu. Aplikácia sa vytvára samostatne pre každé jedno mesto je teda plne prispôsobiteľná daným potrebám mesta či obce . Na jednom mieste tak majú občania všetky oznamy, môžu priamo komunikovať s vedením mesta a dokonca posielať podnety.

Aplikácia Simplicity už dokázala presvedčiť desiatky miest nielen na Slovensku a výrazný úspech zaznamenali v USA.

Financie majú byť určené na expanziu do zahraničia a posilnenie amerického trhu a môžeme byť svedkami zrodu slovenského jednorožca – čo by znamenalo, že valuácia firmy by mohla presiahnuť jednu miliardu dolárov.

Obyvateľom chceme zjednodušiť prístup k informáciám v meste a pomôcť mestu zdigitalizovať služby, ktoré mu neskôr ušetria čas i peniaze.

Emaily nahradili osobné správy cez aplikáciu, úhrada parkovania, podnety na opravu lavičiek alebo zlé vyprázňovanie smetných košov nahrádzajú doterajšie komentáre na FB. V dnešnej dobe reálnom čase dostať správu o blížiacom sa nebezpečenstve albo o nmovom covidovom opatení. To všetko na jednej platforme, ktorá je pre mestá zadarmo.

Čo získate

Biznisový model je založený na modil software ako služba, pri ktorom mesrtá platia mesačný poplatok až po využití viacrých modulov alebo prekročení limitu zaslaných správ. Výhodou je nepochybne jednoduchosť aplikácie.

Ozvite sa nám a my pre vás zabezpečíme všetko ostatné.