Startupy

Simplicity

Aplikácia na komunikáciu samospráv s občanmi inak

Mestá doteraz využívali veľa neefektívnych kanálov prepojenia s obyvateľmi. Tak vznikol nápad na Simplicity. Aplikácia prepája samosprávy, teda mestá a obce, s ich obyvateľmi bez tradičného použitia sietí či e-mailov. Mestá a obce majú prístup k tvorbe obsahu pre aplikáciu a používatelia si ju jednoducho stiahnu do smartónu. Aplikácia sa vytvára samostatne pre každé jedno mesto je teda plne prispôsobiteľná daným potrebám mesta či obce . Na jednom mieste tak majú občania všetky oznamy, môžu priamo komunikovať s vedením mesta a dokonca posielať podnety.

Aplikácia Simplicity už dokázala presvedčiť desiatky miest nielen na Slovensku a výrazný úspech zaznamenali v USA.

Financie majú byť určené na expanziu do zahraničia a posilnenie amerického trhu a môžeme byť svedkami zrodu slovenského jednorožca – čo by znamenalo, že valuácia firmy by mohla presiahnuť jednu miliardu dolárov.

Obyvateľom chceme zjednodušiť prístup k informáciám v meste a pomôcť mestu zdigitalizovať služby, ktoré mu neskôr ušetria čas i peniaze.

Emaily nahradili osobné správy cez aplikáciu, úhrada parkovania, podnety na opravu lavičiek alebo zlé vyprázňovanie smetných košov nahrádzajú doterajšie komentáre na FB. V dnešnej dobe reálnom čase dostať správu o blížiacom sa nebezpečenstve albo o nmovom covidovom opatení. To všetko na jednej platforme, ktorá je pre mestá zadarmo.

Čo získate

Prehrať video

Investícia už od 1000,- eur

Úrok pri investícii na 
1 rok:  6%
2 roky: 7%
3 roky: 8%
nad 20.000,- eur: 9%

Boxyland

Nie je od veci mať priestor na veci

V BOXYLANDE si ľudia uskladnia to, na čom im doma alebo vo firme nezostal priestor. Ide o krátkodobú alebo dlhodobú formu naplnenia „odkladacích“ potrieb. Snahou BOXYLANDU je byť čo najbližšie a vždy poruke. Benefitom je zabezpečený prístup 24/7 a online a bezkontaktne vybavíte prenájom svojho skladového Boxu.

BOXYLAND otvoril svoje pobočky v Bratislave a v Prahe, kedy zároveň spustil poskytovanie franchising licencie, na základe ktorej je možné si partnersky otvoriť vlastnú pobočku. Jej správa a obsluha zákazníkov je pritom maximálne zjednodušená vlastnou aplikáciou. Ide tak o jedinečnú kombináciu spojenia Real Estate a IT investície.

Investícia už od 1000,- eur

Úrok pri investícii na 
1 rok:   6%
2 roky: 7%
3 roky: 8%
nad 20.000,- eur: 9%